جریمه یک قاضی انگلیسی

"جاناتان دورهام"، قاضی انگلیسی به علت آنچه که صدور "حکم سبک و ناکافی" برای یک کودک قربانی تجاوز جنسی در انگلستان عنوان شده، ضمن توبیخ از سوی اداره تحقیق قضات، به گذراندن دوره آموزشی مجدد محکوم شد.

ادامه مطلب

تظاهرات علیه نتایج رفراندوم در ترکیه

هزاران نفر از مردم ترکیه در اعترض به نتیجه همه‌پرسی اصلاح قانون اساسی تظاهرات کردند. تعدادی از این تظاهرات کنندگان در اقدامی عجیب با در دست داشتن وسایلی مانند قابلمه و تابه به نتیجه همه‌پرسی که به افزایش قدرت رئیس جمهور در ترکیه منجر می‌شود اعتراض کرده و عده‌ای دیگر نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی زرد که روی آنها عباراتی مانند:«دزد، قاتل، اردوغان» نوشته شده بود به نتیجه این همه‌پرسی اعتراض کردند.

ادامه مطلب

حبس ۳۰ سال جایگزین مجازات اعدام و حبس ابد می‌شود

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با یادآوری طرح تعدیل مجازات اعدام برای مجرمان موادمخدر، گفت: مجازات اعدام برای افرادی که از کودکان جهت حمل موادمخدر استفاده کنند در نظر گرفته خواهد شد.

ادامه مطلب

سوزاندن بقایای گیاهی اراضی زراعی ممنوع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت سوزاندن بقایای گیاهی اراضی زراعی پس از برداشت محصول را ممنوع کردند.
نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه هوای پاک با ماده ۲۰ این لایحه با ۱۵۲ رأی موافق، ۱۱ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۵ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

ادامه مطلب

خنثی سازی حمله تروریستی در نزدیکی سفارت روسیه در برلین

رسانه‌های آلمان امروز (یکشنبه) گزارش دادند، نیروهای امنیتی این کشور یک حمله تروریستی در نزدیکی سفارت روسیه در شهر برلین را خنثی کردند.

خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، نشریه بیلد آم زونتاگ آلمان گزارش داده که مظنون به سازمان دهی این حمله در شبکه‌های اجتماعی درباره آن بحث کرده بود.

ادامه مطلب

تماس تلفنی ترامپ با ترزا می و مرکل

کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ در دو تماس تلفنی جداگانه با نخست وزیر انگلیس و صدر اعظم آلمان درباره حمله هوایی آمریکا در سوریه صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اظهار داشت، فرصت برای قانع کردن روسیه برای توقف حمایت از نظام سوریه وجود دارد.

ادامه مطلب